SWANSON Kwercetyna 650ml 60kaps Zobacz większe

SWANSON Kwercetyna 650ml 60kaps

715

Nowy

SWANSON Kwercetyna 650ml 60kaps

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

94,00 zł

Więcej informacji

Kwercetyna 650ml 60kapsułek
 
  • Wzmacnia naczynia krwionośne
  • Wspiera system immunologiczny

 
Kwercetyna, przeciwutleniacz występujący w skórce czerwonej cebuli, jabłek, jagód i winogron, znacznie zwiększa wytrzymałość u osób, które regularnie nie ćwiczą (International Journal of Sports Nutrition and Exercise Metabolism). Badacze z Uniwersytetu Południowej Karoliny wykazali, że kwercetyna zwalcza zmęczenie. Uważają oni, że ich odkrycie ułatwi życie nie tylko sportowcom, ale również zwykłym ludziom, borykającym się na co dzień ze stresem i znużeniem.
 
Naturalne właściwości biologiczne kwertecyny, włączając w to działanie antyutleniające, a także wspomaganie układu odpornościowego czy zwiększanie liczby mitochondriów – centrów energetycznych komórki – w mięśniach i mózgu, to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy uważają, że brak im czasu na gimnastykę. O ile nie ma magicznej pigułki podrywającej ludzi z miejsca lub zastępującej regularne ćwiczenia, kwertecyna może odgrywać ważną rolę w usuwaniu zmęczenia, które sprawia, że prowadzący siedzący tryb życia nadal pozostają nieaktywni [...] – przekonuje dr Mark Davis, szef projektu badawczego.
 
W eksperymencie wzięło udział 12 osób. Przydzielono je losowo do dwóch grup. Członkowie jednej przez tydzień dwa razy dziennie przyjmowali z napojem po 500 mg kwertecyny, w sumie 1000 mg na dobę. Reszta piła ten sam napój z placebo. Amerykanie badali też pułap tlenowy (VO2 max.), czyli zdolność pochłaniania tlenu przez organizm. Okazało się, że u ochotników zażywających przeciwutleniacz VO2 max. wzrosła o 3,9%, a wytrzymałość o 13,2%. Był to istotny statystycznie efekt [...]. Suplementacja kwertecyną naśladuje niektóre skutki prawdziwego treningu.
 
Autor: Anna Błońska, www.kopalniawiedzy.pl
 
 
Skład: Kwercetyna, żelatyna (otoczka kapsułki), maka ryżowa, stearynian magnez i/lub krzemionka (substancje przeciwzbrylające).
 
Wartość odżywcza
 
 
1 kaps
% realizacji dziennego zapotrzebowania RDA
Kwercetyna (dihydrat kwercetyny)
650mg
*
 
SPOSóB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie dziennie
 
Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety.
 
PRZECHOWYWANIE:
Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
 
NAJLEPIEJ SPOŻYĆ PRZED KOŃCEM ( miesiąc, rok): na spodzie opakowania

Opinie

Napisz opinię

SWANSON Kwercetyna 650ml 60kaps

SWANSON Kwercetyna 650ml 60kaps

SWANSON Kwercetyna 650ml 60kaps

Napisz opinię