SWANSON Witamina K-2 K2 MK-7 200 mcg Zobacz większe

SWANSON Witamina K-2 K2 MK-7 200 mcg

545

Nowy

Witamina K2 Mk7 200 mcg to najwyższa dawka tej witaminy w naszym sklepie.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

64,50 zł

Więcej informacji

Witmaina K2 Mk7 to suplement diety amerykańskiej firmy SWANSON, która zajmuje się produkcją wysokiej jakości suplemmentów diety. Witamina K2 Mk7 jest przykładem takiego produktu. Produkt ten pozyskiwany jest  z japońskiego natto czyli tak zwanej sfermentowanej soji. Sfermentowana soja zawiera nawiększą na świecie dawkę właśnie witaminy k2 mk7. W Japonoii jest to potrawa numer 1. W Europie nie przyjeła się oryginalna wersja tej potrawy ze względu na swoją ciągnącą się postać. Klienci w Europie nastawili sie na suszoną wersje która nie budzi żadnego obrzydzenia. Witmaina K2 Mk7 ma bardzo wiele zastosowań na nasz organizm.

Witamina K2 MK7 jest pozyskiwana z japońskiego natto czyli sfermentowanej soji. Witamina ta posiada wiele właściwosci przez które jej dostarczanie jest niezbędne. Natto jest powszecnie spożywane w Japonii gdzie znajduje się w codzienniej diecie. W Europie i na świecie przyjeła się jej suszona postać. Japońska wersja natto która posiada kleistą konstyntencje jest ciężko zaakceptowana w innych rejonach niż Japonia dlatego postać suszu sprawdza się jak najbardziej. Witamina K2 Mk7 jest najczęściej polecana osob chorym na osteroporoze.

Składniki: Witamina K2 MK7, olej z nasion słonecznika, żelatyna (otoczka kapsułki), gliceryna (substancja utrzymująca wilgotność), wosk pszczeli (substancja do stosowania na powierzchni kapsułki), sojowa lecytyna (nośnik), karmel (substancja koloryzująca), dwutlenek tytanu (barwnik), fosforan wapnia (nośnik), woda oczyszczona.

SPOSÓB UŻYCIA: Jedna kapsułka dziennie

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Produkt nie może być stosowany jako substytut prawidłowo zróżnicowanej diety. Produkt niewskazany dla kobiet w ciąży i karmiących.

PRZECHOWYWANIE: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Opinie

Napisz opinię

SWANSON Witamina K-2 K2 MK-7 200 mcg

SWANSON Witamina K-2 K2 MK-7 200 mcg

Witamina K2 Mk7 200 mcg to najwyższa dawka tej witaminy w naszym sklepie.

Napisz opinię