Neera 0,5l Zobacz większe

Neera 0,5l

287

Nowy

Neera jest to doskonały preparat przeznaczony do kuracji oczyszczającej organizm ze szkodliwych toksyn. Syrop Neera ma coraz więcej zwolenników. 

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

75,00 zł

Więcej informacji

Neera jest to w pełni naturalny jak i odżywczy napój przeznaczony do kuracji oczyszczającej. Syrop Neera oczyszcza  organizm ze szkodliwych, zalegających toksyn oraz złogów chorobotwórczych, które zalegają w naszym organizmie. 

Neera to Szwajcarskie połączenie kanadyjskiego klonu z syropami palmowymi południowo-wschodniej Azji. 

 

Syrop Neera to w pełni naturalny produkt sporządzony z naturalnego soku drzew, soku z cytryny, pieprzu cayenne oraz wody. 

Neera podczas kuracji oczyszcza organizm z zalegających toksyn oraz pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Przy zastosowaniu kuracji odczujemy znaczne zachodzące zmiany w organizmie. Nasz organizm wówczas ulega całkowitemu oczyszczeniu, dzięki czemu poczujemy się znacznie lepiej.  Preparat dodaje witalności oraz wzmacnia organizm, dzieki czemu czujemy się silniejsi. 

 

Syrop Neera nie stanowi typowego preparatu na odchudzanie. Spadek wagi wystepujący podczas kuracji to przyczyna efektu ubocznego preparatu. Jednakże należy wspomnieć iż waga spada tylko u osób z nadwagą, natomiast u osób szczupłych takie zjawisko nie występuje, ponieważ preparat nie narusza zdrowej tkanki. 

 

Głównym celem napoju Neera jest oczyszczenie organizmu, pozbycie się zalegajacych toksyn oraz złogów chorobotwórczych. Nasz organizm zbiera wszystko to co mu dostarczamy, dlatego też nie zdajemy sobie sprawy z tego,że to właśnie my dostarczamy mu tyle zbędnych produktów które później przekształacają się w złogi chorobotwórcze. 

 

Przy stosowaniu kuracji Neera nie spożywa się żadnych pokarmów. Jednakże nie ma to wpływu na funkcjonowanie organizmu. Nasz organizm zamienia wówczas stare komórki w energię, którą potrzebuje. W miejsce starych komórek powstają nowe. 

 

Kuracja poprawia funkcje fizjologiczne organizmu oraz funkcje układu nerowowego. Przy zwiekszonej pracy gruczołów oraz hormonów nasze ciało staje się zdrowesze od wewnątrz jak i zewnątrz. 

Kuracja oczyszcza układ pokarmowy oraz poprawia przemianę materii. 

 

Stosowanie kuracji:

1-2 dzień Zawsze miej pod ręką napój Neera. Możliwe jest wystąpienie lekkich bóli głowy, należy pić dużo płynów.

3-4 dzień Toksyny trafiają do krwi przed wydaleniem - możesz odczuwać osłabienie.

5-10 dzień Nastąpiła eliminacja toksyn. Zaczynasz odczuwać lekkość oraz przypływ energii !

Po zakończeniu kuracji należy stopniowo przyzwyczajać układ pokarmowy do spożywania pokarmu stałego. Najlepiej zacząć od świeżo wyciśniętego soku soku owocowego lub warzywnego. 

Opinie

Oceń 
2014-12-22

neera

Gorąco polecam!!!! osobom chcącym oczyścić organizm z zbędnych złogów które zalegają w organizmie,

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Neera 0,5l

Neera 0,5l

Neera jest to doskonały preparat przeznaczony do kuracji oczyszczającej organizm ze szkodliwych toksyn. Syrop Neera ma coraz więcej zwolenników. 

Napisz opinię