Neera 1l Zobacz większe

Neera 1l

286

Nowy

Neera jest to preparat powodujący dogłębne oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn. Podczas stosowania kuracji Neera możemy pozbyć się zbędnych kilogramów. 

Więcej szczegółów

120 Przedmioty

135,00 zł

Więcej informacji

Neera jest to odżywczy syrop przeznacozny do kuracji oczyszczającej. Neera oczyszcza organizm ze szkodliwych toksyn, które zalegają w naszym organizmie. 

Syrop jakim jest Neera to Szwajcarskie połączenie kanadyjskiego klonu z syropami palmowymi południowo-wschodzniej Azji. 

 

Neera to naturalny syrop sporządzony z naturalnego soku z drzew, wody, pieprzu cayenne oraz soku z cytryny. 

Syrop podczas kuracji oczyszcza organizm z toksyn, dodatkowo pomaga zrzucić zbędne kilogramy. Dzięki kuracji odczujemy, że nasz stan dotychczasowy uległ znacznej poprawie. Neera zwiększa odporność organizmu oraz poprawia witalność. 

 

Należy pamiętać iż Neera nie jest typowym preparatem na odchudzanie, aczkolwiek nie wykluczone, że podczas kuracji ubędzie nam pare kilogramów. Spadek wagi odnotowuje się głównie u osób z nadwagą. U osób szczupłych nie występuje spadek wagi ponieważ preparat nie narusza zdrowej tkanki. Napój jakim jest Neera ma na celu usunięcie z organizmu zalegających toksyn oraz chorobotwórczych złogów, które zalegają zalegają w organizmie. 

 

Podstawowym zadaniem syropu Neera jest oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn w organizmie. W naszym organizmie zalega bardzo dużo szkodliwych toksyn, które niestety nie wpływają korzystnie na nasz organizm. Wiele zbędnych produktów jesteśmy wstanie dostarczyć naszemu ciału, nawet o tym nie wiedząc. 

 

Poprzez zaleganie szkodliwych produktów w naszym organizmie może zablokować się swobodny przepływ krwi, która zawiera szkodliwe toksyny oraz śluz. Takie działanie uniemożliwia   bezproblemową formację oraz  generację komórek. Zanieczyszczenie organizmu może doprowadzić do wielu chorób, schorzeń czy dolegliwości, które niestety nie są dla nas przyjemnym doświadczeniem. Zanieczyszony organizm nie funkcjonuje sprawnie, tak jak powinien. Dlatego też często możemy odczuwać zmęczenie, znużenie, bóle a nawet przybrać na wadze. 


Podczas stosowania kuracji Neera nie spożywa się żadnych pokarmów.Aczkolwiek nie ma to wpływu na funkcjonowanie organizmu. Nasz organizm jest w stanie sam przetwarzać stare komórki uzyskując przy tym enegrię. Organizm sam wie jak rozdysponować energię, która ma. Takie działanie powoduje lepsze środowisko do powstawania nowych komórek. 


Kuracja Neera poprawia funkcje układu fizjiologicznego oraz wspomaga funckje układu nerwowego. Przy wzmocnionej pracy gruczołów oraz hormonów nasze ciało staje się zdrowsze oraz młodsze, dzięki czemu znacznie poprawia się nasz wygląd zewnętrzny. 


Podczas kuracji mogą wystapić bóle, zawroty głowy, zmęczenie jak i osłabienie. Są to naturalne zjawiska występujące podczas kuracji. Takie objawy występują, ponieważ organizm zanim zostanie oczyszczony z toksyn, najpierw trafia do krwi, dlatego też możemy zaobserowować takie jazwiska. 


Prawidłowe przygotowanie się do kuracji pomaga lepiej znieść kurację oczyszczającą. Przed kuracją zaleca się spożywanie dużej ilości warzyw i owoców,oraz picie dużej ilości wody. 


Kuracja Neera oczyszcza układ pokarmowy oraz poprawia przemianę materii. Organizm po kuracji skłania się ku spożywaniu zdrowszych pokarmów, które znacznie zapewniają lepsze funkcjonowanie oraz korzystnie wpływają na samopoczucie. 


Kuracja:

1-2 dzień Zawsze miej pod ręką napój Neera. Możliwe jest wystąpienie lekkich bóli głowy, należy pić dużo płynów.

3-4 dzień Toksyny trafiają do krwi przed wydaleniem - możesz odczuwać osłabienie.

5-10 dzień Nastąpiła eliminacja toksyn. Zaczynasz odczuwać lekkość oraz przypływ energii !

Po zakończeniu kuracji należy stopniowo przyzwyczajać układ pokarmowy do spożywania pokarmu stałego. Najlepiej zacząć od świeżo wyciśniętego soku soku owocowego lub warzywnego. 

Opinie

Napisz opinię

Neera 1l

Neera 1l

Neera jest to preparat powodujący dogłębne oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn. Podczas stosowania kuracji Neera możemy pozbyć się zbędnych kilogramów. 

Napisz opinię