Colon C 90g Zobacz większe

Colon C 90g

260

Nowy

Colon C jest to w pełni naturalny suplement diety, stosowany przede wszystkim na poprawienie pracy jelit. 

Więcej szczegółów

4 Przedmioty

16,95 zł

Więcej informacji

Colon C zawiera liczne bakterie priobotyczne, które działają ze sobą poprawiając funkcjonowanie układu pokarmowego. 

Preparat jest pochodzenia naturalnego, dlatego też może być bezpiecznie stosowany bez obaw. Suplement diety Colon C zawiera cenne składniki odżywcze, które mają korzystny wpływ na układ pokarmowy naszego organizmu.

 

Colon C zawiera:

- prebiotyki- korzystnie wpływają na florę bakteryjną jelit. Pomagają rozmanażaniu się baketri priobotycznych.

- błonnik- głównym źródłem błonnika jest babka płesznika. Błonnik polepsza pracę jelit, pobudzając przy tym układ trawienny do prawidłowego funkcjonowania. Usprawnia pasaż oraz perystaltykę jelit. Pomaga w walce z zaparciami, zapobiega biegunkom regulując wypróżnienia.

- probiotyki- stanowią przyjazne bakterie dla układu pokarmowego, które zapobiegają rozmnażaniu się szkodliwych baketrii w jelitach. Probiotyki mają korzystny wpływ na odporność organizmu.

 

Colon C stał się wspaniałym preparatem polecanym przez lekarzy jak i farmaceutów. Suplement diety jakim jest Colon C pomaga oczyszczać nasz organizm z toksycznych produktów, które zalegają po nieprawidłowym odżywianiu się. Nie odpowiednia dieta może doprowadzić do nie porządanych skutków ubocznych jakimi są zaparcia, biegunka czy też zaburzenia przemiany materii. 

 

Spos,ob spożywania: 2x dziennie przed śniadaniem i kolacją, 1 czubatą łyżeczkę preparatu zmieszaną z wodą lub sokiem, szybko wypić. Popić koniecznie szklanką wody.

Opinie

Napisz opinię

Colon C 90g

Colon C 90g

Colon C jest to w pełni naturalny suplement diety, stosowany przede wszystkim na poprawienie pracy jelit. 

Napisz opinię