Lecytyna 1200 mg 100 sztuk Zobacz większe

Lecytyna 1200 mg 100 sztuk

234

Nowy

Lecytyna jest to suplement diety stosowany przede wszystkim na poprawę pamięci oraz koncentracji. 

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

37,90 zł

Więcej informacji

Lecytyna jest to preparat powstały z fosfolipidu, który zazwyczaj jest otrzymywany z żółtek kurzych jajek lub ziarem soi. 

Lecytyna jest obecna w każdej komórce ciała naszego organizmu, występuje głownie jako element błon komórkowych. Fosfolibidy uczestniczą w procesie przemiany materii komórkowej.

Lecytyna buduje barierę ochronną ścian żołądka, chroni wątrobę korzystnie na nią wpływając oraz stanowi ważny element tkanki nerwowej i mózgu, zabezpieczając przy tym tkankę mielinową.

Preparat stosowany jest zazwyczaj w celach leczniczych oraz jako dodatek do zywności.

Lecytyna zawiera cholinę, która korzystnie wpływa na układ nerwowy. Lecytyna wzmacnia zdolność zapamiętywania i koncentracji. Redukuje uczucie apatii i zmęczenia, pobudzając organizm do pracy.

Lecytyna jest szczególnie polecana w okresie wzmożonego wysiłku intelektualnego. Wspomaga pozyskiwanie wiatmin takich jak A, D, E oraz K i koenzymu Q10, które są zawarte w tłuszczach.

Lecytyna obniża poziom złego cholesterolu regulując przy tym odpowiedni poziom cholestreolu we krwi oraz wspomaga metabolizm.

Lecytyna zapobiega miażdżycy naczyń krwionośnych. Polecana jest także do stosowania w profilaktyce zakrzepów naczyń wieńcowych. Chroni woreczek żółciowy przed pojawieniem się kamieni żółciowych. Zapobiega odkładaniu się zbędnych tłuszczów. 

Lecytyna stanowi niezbędny suplement diety, który wpływa na pracę naszego mózgu, układu nerowowego płodu, zapobiega rozczepowi kręgosłupa. 

Lecytyna zawiera witaminę B oraz przeciwutleniacze, co znacznie poprawia kondycję skóry oraz włosów i opóźnia procesy starzenia się. 

Opinie

Napisz opinię

Lecytyna 1200 mg 100 sztuk

Lecytyna 1200 mg 100 sztuk

Lecytyna jest to suplement diety stosowany przede wszystkim na poprawę pamięci oraz koncentracji. 

Napisz opinię