Japońskie Natto 200g Zobacz większe

Japońskie Natto 200g

506

Nowy

Japońskie Natto 200g czyli sfermentowana soja to produkt prosto z Japonii uznawany jest za jeden z najzdrowszych produktów świata.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

51,00 zł

Więcej informacji

Japońskie Natto 200g to sfermentowana soja która powstaje w procesie fermentacji czyli do gotowanych ziaren soi dodaje się bakterie Bacillus Natto. Bacillus Natto to pożyteczne bakterie które dają duże możliwości dla samego produtku. Soja która zostaje podana procesowi fermentacji ma działanie hamujące działanie kwasu roślinnego a także co jest bardzo ważne i wartościowe dla naszego organizmu poprawia przyswajalność fitoestrogenów.

Natto zawiera również enzym nattokinaza który w naturalny sposób pomaga utrzymać odpowiednia gęstość krwi. W Japonii uważa się że natto to podstawa długowieczności oraz konieczność dla osób które chcą cieszyć w pełni swoim życiem. Bacillus Natto produkują proteiny które obniżają wysokie ciśnienie krwi oraz obiżają poziom cholesterolu. Soja fermentowana uznawana jest produkt wspomagający odchudzanie poprzez znaczne regulowanie przemiany materii. 

Natto stosuje się również przy zaparciach - znacznie ułatwia wypróżnianie. Kolejną zaletą jest zapobieganie zatruciu organizmu czyli szczególnie osobom palącym oraz osobom pijącym alkohol gdzie nie dopuszcza to tak zwanego kaca.

Japońskie natto to produkt gotowy do spożycia. Można chrupać je pomiędzy posiłkami bądz dodawać do różnych sałatek czy jogurtów.

Opinie

Oceń 
2015-10-23

Jest mokre czy suche?

Zabrakło informacji czy jest suszone czy aktywne-mokre. Proszę informacje umieścic w opisie.

Napisz swoją opinię !

Napisz opinię

Japońskie Natto 200g

Japońskie Natto 200g

Japońskie Natto 200g czyli sfermentowana soja to produkt prosto z Japonii uznawany jest za jeden z najzdrowszych produktów świata.

Napisz opinię