Sklep internetowy Zdrowy kącik powstał w 2013 roku. Jego siedziba mieści się w Białymstoku. Istniejemy od niedawna aczkolwiek nie oznacza to, że nie wiele posiadamy jak i nie wiele wiemy o zdrowej żywności. Cenimy to co dobre jak i zdrowe. Nasz głowny cel to poszerzanie zainteresowania zdrową, naturalną żywnością oraz zachęcenie do jego nabycia. 


Zdrowy kącik powstał z myślą o dobrym odżywianiu się. Skupiliśmy uwagę na tym co nas otacza oraz jak dużo można czerpać z natury która jest na wyciągnięcie ręki. W dzisiejszych czasach jesteśmy zabiegani, nie mamy czasu na prawidłowe odżywianie się co jest bardzo ważne, dlatego też chcemy przybliżyć wszystkim choć trochę naturalnych produktów. 


Wszystko co spożywamy decyduje o jakości naszego życia, dlatego oferowane przez nas produkty dzięki najlepszej jakości usatysfakcjonują nawet najbardziej wyrafinowane gusta.


Chcemy  zachęcić  ludzi - nawet w najmniejszy sposób - do dbania o zdrowie swoje, swoich bliskich, przyjaciół, a nawet wrogów poprzez produkty oferowane przez naturę. Czerpiemy z natury tylko to co jest w niej najlepsze. Dlatego część ze sprzedawanych przez nas produktów jest opatrzona symbolem BIO Produkt Rolnictwa Ekologicznego.


Nieustannie pracujemy nad powiększaniem naszego asortymentu, który staje się bardziej wyspecjalizowany w dziedzinie naturalnych produktów oraz suplementów diety.


Przedstawiamy dla Państwa ofertę zdrowych i smacznych produktów, jak i suplementów diety mających za zadanie podreperowanie naszego zdrowia fizycznego jak i psychicznego.